Praca kierowca kat.b Dodatkowa/stała

Katowice
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Partner BOLT UBER FREE NOW poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze kierowcy kat. B na terenie miasta i poza nim. Elastyczne możliwość współpracy i wysokie zarobki zależne od własnego zaangażowania.
Mile widziane osoby na emeryturze lub studenci choć nie jest to warunek konieczny.
Masz komornika to też nie problem ta praca pomoże ci szybko się go pozbyć.
Twój zakres obowiązków
• Prowadzenie pojazdu TAXI i przewożenie pasażerów zgodnie z przepisami

• Zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży dla pasażerów

• Obsługa aplikacji

• Dbałość o dobry stan techniczny i wizualny pojazdu

Nasze wymagania
• Prawo jazdy kat. B minimum 2 lata.

• Badania lekarskie na kierowcę

• Orzeczenie psychologiczne

• Zaświadczenie o niekaralności

• Punktualność i rzetelność

Oferujemy
• Współpraca na jasnych warunkach, umowa lub B2B

• Samochód TAXI

• Przyuczenie do wykonywania zawodu dla osób bez doświadczenia

• Pomoc w załatwieniu wymaganych dokumentów

• Solidne zarobki uzależnione od zaangażowania

U nas prace znajdziesz w 24h.