ATO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Kalisz

Opinie o ATO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Operator

Jakie zarobki na stanowisku operatora maszyn? Praca ciężka? I w jakich godzinach? Aktualnie pracuję w Correct i myślę nad zmianą pracy...

telemarketer

żenujące wprost skandaliczne rozmowy z osobami dzwoniącymi do firmy.

worker

firma zgrywa sie na duza a placic nie protrafia normalnie tylko kasa pod stolem podwyzki na poziomie zera lub po przecinku pracy niby duzo ale zarobki bez zmian niby szykuja nowa siedzibe ale nic sie nie dzieje od dawana w biurach sa tak irytujacy ludzie kotrzy maja wiecznie wachania nastroju firma jak kazda inna w kaliszu - czyli dno

mops

nieodpowiedzialni i wkurwiajacy przelozeni - nigdy nie wiesz co im sie przypomni i za co zjebia - najpierw na cos pozwalaja a pozniej masz rozmowe na boku - pracuje wiele osob ktore sie na niczym nie znaja szczegolnie nowe osoby zatrudnione tylko przez znajomosci - kasa tez slaba

kandydat
@mops 28.07.2016 07:19

słaba, czyli jaka i na jakich stanowiskach ? szukają operatora plotera frezującego ile można wyciągnąć od podstaw ?

Milano

Nie polecam pracy tutaj. Ciągle bałagan, wieczne kłótnie i niesprawiedliwe rozliczanie pracy. dzielisz się kasą z osobami które nic nie zrobiły przy danym projekcie wielkie dysproporcje w zarobkach i zero socjalu

Zostaw opinię o ATO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.