POMOC KUCHENNA/ZMYWALNIA NACZYŃ

Mrzeżyno
Oferta opublikowana08.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kołobrzeska 17, 72-330 Mrzeżyno, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w kuchni - zmywanie naczyń. Około 240 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-20:00. Możliwość zakwaterowania i wyżywienia w miejscu pracy. Pracodawca nie pokrywa kosztów przejazdu do miejsca pracy. Oferta dostępna w sali G, B. Kontakt z pracodawcą - e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 240

Wynagrodzenie brutto: od 6 800 do 6 800 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.05.2024

Data zakończenia: 15.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pomoc kuchenna

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, staż pracy: brak wymagań, książeczka sanepidowska

Pracodawca

Nazwa: P.P.U.H.BIRMEX ŁUSZKIEWICZ MIROSŁAW, ŁUSZKIEWICZ KRYSTYNA

Adres: Księgarska 21, 51-180 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -