POMOC KUCHENNA W PUNKCIE GASTRONOMICZNYM - ZAPIEKANKI

Darłowo
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: krojenie bułek, przygotowanie i siekanie warzyw, krojenie sera, dekorowanie zapiekanek, zabezpieczanie potraw, półproduktów i surowców przed zepsuciem się, nadzorowanie stanu higieniczno-epidemiologicznego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 9-11, 16-18, również w soboty i niedziele.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Samodzielność, przestrzeganie procedur, mycie naczyń, utrzymywanie czystości

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: książeczka sanepidowska

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wieniawskiego 19c, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie