Pilnie Lekarz USG praca gabinet Białystok

Warszawa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Pilnie Praca dla lekarza specjalisty USG. Klient ProworkPl MED, prywatny gabinet USG zatrudni Lekarza specjalistę USG. Miejsce pracy Białystok. Aktualne oferty pracy 2024 dla lekarzy, w tym oferty dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - prywatne kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj z Proworkpl

Wymagania:

Wykształcenie medyczne i specjalizacja lekarska z interny/ medycyny rodzinnej/ radiologii/ inna
Doświadczenie w diagnostyce USG
W przypadku aplikacji kandydatów lekarzy z Ukrainy czy Białorusi - wymagane kwalifikacje uprawniające do otrzymania Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce

Obowiązki:

Klient ProworkPl, prywatny nowoczesny gabinet USG zatrudni lekarza do diagnostyki USG. Praca na pełny etat w nowoczesnym gabinecie diagnostycznym Białystok. Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość szkoleń specjalistycznych. W przypadku aplikacji lekarzy z poza UE m.in Ukrainy czy Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce.

Wspólpraca na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii medycznych i sprzętu
Jeśli dotyczy/ Praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - szybki proces rekrutacyjny dla lekarzy i pomoc w uzyskaniu PWZ Lekarza w Polsce i wsparcie w relokacji

ProworkPL MED rekrutacja kadry medycznej w Polsce. Praca dla lekarzy i pielęgniarek.
Zarejestruj się z Proworkpl. Aplikuj na aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Program rekrutacyjny dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi. Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych.