Order picker w mroźni -16.98 euro brutto ! Bez jézyka !

Poznań
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Praca na magazynie spożywczym firmy Vomar.Vomar jest odnoszącą sukcesy organizacją supermarketów z 66 oddziałami w Noord-Holland, de Bollenstreek, Utrecht i Almere. Vomar zatrudnia obecnie ponad 6 250 osób, rozsianych po oddziałach, siedzibie głównej, centrum dystrybucyjnym i własnych zakładach produkcyjnych.Praca na dziale DIEPVRIES (mroźnia).

Opis stanowiska:

- realizacja zamówień- zbieranie za pomocą systemu voice pick- nie musisz komunikować się po angielsku,

- kompletowanie towaru,

- załadunek na paletę,

- jazda wózkami EPT,
- praca na dziale DIEPVRIES ( temperatura -25 stopni)

Wymagania:

- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

- mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

Nasza oferta:

- do stawki podstawowej 13.64 jest dodatek ADV w wysokości 8,51 % oraz dodatek za pracę w chłodnych temperaturach w wysokości 8% + 8% dodatku wakacyjnego co daje stawkę 16.98 euro brutto,

- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

- opiekę polskiego koordynatora,

- ubezpieczenie

- wypłaty tygodniowe,

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- dodatki zmianowe, wakacyjne!

Zainteresowany? Wyślij swoje cv lub zadzwoń 48 573 - pokaż numer telefonu -

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma

KRAZ 273