Operator maszyn , Spawacz / Praca w NIEMCZECH / 2000€ netto

Bytom
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

FORTUS WOTZKA sp. k., oferuje legalne i stabilne zatrudnienie pracownikom na terenie Polski oraz Niemiec w branży obróbki stali zbrojeniowej.
Numer KRAZ 8645
Miejsce pracy: Sulz am Neckar

Zakres obowiązków:

• Demontaż prętów
• Palenie na mniejsze części elementów wielkogabarytowych

Wymagania:

• Uprawnienie – cięcie palnikiem, obsługa lancy lub uprawnienia spawalnicze
• Doświadczenie na stanowisku przepalacza
• Ubezpieczenie w Polsce minimum 30 dni przed podjęciem pracy
• Gotowość do pracy w Niemczech
• Mile widziany brak nałogów

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Polska umowa o pracę
• Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego
• Wynagrodzenie miesięczne netto ok. 1900-2000€
• Stabilne warunki finansowe wraz z terminowością wypłat
• Wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności w miejscu zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę od zaraz bez konieczności znajomości języka niemieckiego
• Zapewnione zakwaterowanie
• Zapewniona odzież BHP
• Stałą pracę – stabilne zatrudnienie przez cały rok
Spawacz :

Miejsce: Rosslau, Seelze
• Spawanie metodą MAG 135 – łączenie elementów (pręty)
Nasze oczekiwania:
• Posiadanie uprawnień spawalniczych (bez też może być jeśli ma doświadczenie)
• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• Brak nałogów
• Chęć do pracy
Możemy zaoferować:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
• Wsparcie koordynatora ze strony firmy
• Elastyczne zjazdy do Polski
• Pracę bez konieczności znajomości języka
• Zapewniamy darmowe zakwaterowanie
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Praca w systemie zmianowym (180-200h w miesiącu)
• Stałe zatrudnienie przez cały rok

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres @