Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: F. Nowowiejskiego 11, 75-587 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: pielenie rabat

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: za godzinę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: oferta skierowana również dla emerytów i obywateli Ukrainy ( wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący )

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 48-231 Prężynka, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: czas trwania umowy 2- 3 m-ce, przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba: Kontrakt na budowe drogi, dojazd na koszt pracodawcy, zakwaterowanie po stronie pracodawcy