OD INSPEKTORA DO SPECJALISTY W ZACHODNIOPOMORSKIM ZARZĄDZIE DRÓG WOJEWÓDZKICH-REJON DRÓG WOJEWÓWDZKICH W PYRZYCACH

Pyrzyce
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stargardzka 42, 74-200 Pyrzyce, powiat: pyrzycki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Nadzór inwestorski nad wykonawstwem oraz udział w odbiorach robót drogowo mostowych; Sporządzanie kosztorysów inwestorskich dla zadań realizowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich; Prowadzenie ewidencji dróg oraz drogowych obiektów inżynierskich w systemach elektronicznych; Wykonywanie przeglądów rocznych, gwarancyjnych a także kontrola stanu utrzymania dróg, obiektów mostowych i przepustów oraz prowadzenie pełnej sprawozdawczości w tym zakresie; Opracowywanie projektów planów robót w zakresie bieżącego utrzymania dróg i obiektów inżynierskich; Udział w procesie projektowania robót drogowo mostowych oraz tworzenia dokumentacji technicznej; Przygotowanie dokumentacji na roboty budowlane; Organizacja i kontrola pomiarów ruchu drogowego; Współpraca z Zachodniopomorskim Zarządem Dróg Wojewódzkich w sprawie przejazdów pojazdów nienormatywnych; Prowadzenie spraw związanych z Zimowym Utrzymaniem Dróg; Zbieranie danych o ruchu i zdarzeniach na drogach; Inne czynności wynikające ze szczegółowego zakresu czynności.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne osoba: jest obywatelem polskim; ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku urzędniczym; nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; posiada wykształcenie wyższe (kierunek budownictwo)lub średnie techniczne(kierunek drogowy lub mostowy) wymagany staż pracy: minimum 5 lat, w tym 3 lata w jednostkach administracji samorządowej lub publicznej ogólna znajomość procedur wynikających w szczególności z przepisów: ustawa o drogach publicznych; ustawa Prawo budowlane; ustawa prawo wodne; ustawa Kodeks postępowania administracyjnego; uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub mostowej lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów; przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa posiada aktualne zaświadczenie; biegła znajomość obsługi komputera i stosowania programów komputerowych: MS Excel, MS WORD; prawo jazdy kat . B. Wymagania pożądane: doświadczenie w pracy na stanowisku w administracji państwowej lub samorządowej; znajomość i umiejętność obsługi systemu EZD PUW (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją); umiejętność pracy zespołowej; samodzielność, odpowiedzialność; dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Pracodawca

Nazwa: Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie

Adres: SZCZECIŃSKA 31, 75-122 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: list motywacyjny własnoręcznie podpisany, CV bez zdjęcia własnoręcznie podpisane, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego własnoręcznie podpisane, kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe wyłoniony w wyniku naboru kandydat zobowiązany będzie, przed nawiązaniem stosunku pracy do przedłożenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Skazanych, własnoręcznie podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, kwestionariusz osobowy wg znormalizowanego druku, (własnoręcznie podpisany) www.zzdw.koszalin.pl/praca - informacje dla kandydatów, kopie świadectw pracy i innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe kandydata, kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.