Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pstrowskiego 5, 10-049 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U.2023 poz.2102). Realizacja programu wychowania i opieki w powierzonych grupach wychowawczych i zespołach. Wzbogacanie własnego warsztatu pracy wychowawczej. Udzielanie pomocy w przezwyciężaniu niepowodzeń szkolnych, informowanie na początku każdego roku szkolnego wychowanków oraz rodziców o wymaganiach wynikających z realizowanego w bursie programu wychowawczego. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Godziny pracy 7-15; 14-22; 22-7

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia 4908 zł + dodatek stażowy + dodatek za pracę w godz. nocnych

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie - wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym kwalifikacje z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Wymagania dodatkowe: - obywatelstwo polskie, - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, - dyspozycyjność Wymagania pożądane: - odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność; - duże umiejętności analityczne i interpersonalne; - staranność i dokładność; - sprawność i samodzielność; - umiejętność pracy w zespole; - chęć pogłębiania wiedzy; - umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zew., umiejętność stosowania odpowiednich przepisów.

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6

Adres: Pstrowskiego 5, 10-049 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - list motywacyjny - życiorys - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - kserokopie świadectw pracy - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe - inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach - oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popołnione umyślnie. Dokumenty aplikacyjne: ist motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji..." Termin składania ofert: 16-08-2024 do godz. 12. Oferty zawierające ww. dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko - nauczyciel wychowawca w sekretariacie szkoły: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Olsztynie lub przesłać na adres e-mail Aplikuj