Monter/ka (również z orzeczeniem)

Głogów Małopolski
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Zadania

- Praca polegająca na montażu elementów
- Obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Kontrola jakości i pakowanie

Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności

Wymagania:

- Sprawność manualno - ruchowa i dobry wzrok
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowy
- Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferta:

- Podstawa wynagrodzenia miesięczna wzbogaconą premią do 10%
- Przyjazna atmosfera pracy
- Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606 - pokaż numer telefonu - , 734 - pokaż numer telefonu - lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.