Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Porcelanowa 25, 40-246 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Montaż elementów i podzespołów elektronicznych, urządzeń. Obsługa narzędzi, np. wiertarka, wkrętarka. wykonanych odwiertach. Naprawa usterek. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 29 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Zlecenie wykonywane 160 godzin w miesiącu.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Chęć do pracy, Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania, Samodyscyplina, Dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi podstawowych narzędzi do montażu (sprzęt do montażu elektryki, wkrętarka, nitownica itp.).

Pracodawca

Nazwa: NETIZENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Porcelanowa 25, 40-246 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 882-071-105) w godzinach 9:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail: Aplikuj