Montaż domów.

Katowice
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

CONTiBOX- jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji modułowych budynków drewnianych i stalowych.

Obecnie szukamy osób na stanowisko: Monter modułów.

Praca na terenie całego kraju.

Przyjmujemy również kandydatury od osób, które mają chęci przyuczenia do zawodu.

Zakres obowiązków:
- prace ślusarskie, ciesielskie przy budowie domów modułowych,
- wykonanie i montaż stolarki okiennej, drzwi i podłóg,
- układanie przewodów, rur, kanałów wentylacyjnych w domach
modułowych,
- przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
- dokładność i sumienność,
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- chęci do pracy,

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w trybie 8 godzinny od pn. do pt. (weekendy wolne),
- przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez portal Lento lub telefon +48 533 - pokaż numer telefonu -