Mechanik Specjalista ds. hydrauliki maszyn

Rumia
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria
Do naszego zespołu miłośników maszyn budowlanych, poszukujemy Mechanika ze specjalizacją w hydraulice maszyn.
Obowiązki, które na Ciebie czekają:
  • Wykonywanie przeglądów i wymiana wyeksploatowanych elementów maszyn
  • Diagnoza techniczna i naprawa uszkodzonych elementów hydraulicznych w maszynach
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
Nasze wymagania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki siłowej
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych
  • Wyksztalcenie techniczne
  • Praktyczne doświadczenie związane z serwisem i naprawą maszyn
  • Dyspozycyjność i zdolność do pracy mobilnej
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • opiekę i wsparcie doświadczonych kolegów
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Prosimy o dodanie klauzuli:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy Aplikuj Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Atlas Poland Sp. z. o. o. z siedzibą w Rumi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Atlas Poland Sp. z. o. o. z siedzibą w Rumi przy ul. Towarowej 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.