MECHANIK MASZYN SPOŻYWCZYCH

Przeźmierowo
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WYSOGOTOWSKA 15, 62-081 Przeźmierowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - bieżącą i prewencyjną konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych, - udział w remontach i modernizacjach maszyn i urządzeń produkcyjnych, - usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe techniczne, - gotowość do pracy fizycznej w systemie III zmianowym, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata, FIRMA OFERUJE: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, - bezpłatny dojazd z kierunków: Opalenica, Szamotuły, Pniewy, Kaźmierz, Poznań,Oborniki Wlkp., - prywatną opiekę medyczną, - dofinansowanie wypoczynku, - kartę Multisport, - świadczenia świąteczne i inne, KONTAKT TELEFONICZNY !!! - godzinach od 6:15 do 14:15

Pracodawca

Nazwa: ZWC MILLANO SP.ZO.O.

Adres: WYSOGOTOWSKA 15, 62-081 Przeźmierowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,