MECHANIK

Police
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: wykonywanie prac remontowych i serwisowych na instalacjach, wytwórniach produkcyjnych; - obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych przy wykonywaniu prac ślusarskich i mechanicznych, w tym: klucze ręczne i udarowe o napędzie pneumatycznym i elektrycznym, wiertarki przenośne o napędzie pneumatycznym i elektrycznym, szlifierki kątowe przenośne o napędzie elektrycznym, stacjonarne, ręczne piły, przecinarki, gilotyny ręczne, przenośne podnośniki i ściągacze hydrauliczne. - szlifowanie, skręcanie, nitowanie - naprawa urządzeń technologicznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 4 497

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na instalacjach. Umiejętność posługiwania się narzędziami przy pracach ślusarsko -mechanicznych

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv