Magazynier Warszawa 5:00-13:00

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Branżafizyczna

Opis ogłoszenia

Opis firmy
Kwalifikacje
Oferta
Opis stanowiska
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.
Aktualnie, dla Naszego Klienta, szukamy osób na stanowisko: Pracownik magazynowy.
lokalizacja: Warszawa Ochota.
Wymagania:
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie.
Zakres czynności:
  • praca przy komputerze,
  • skanowanie paczek skanerem,
  • wyładunek paczek z kontenera.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • praca na jedną zmianę 5:00-13:00,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + 15% premii.
Jesteś zainteresowany powyższą ofertą? Aplikuj lub skontaktuj się +48... pokaż numer .