Lekarz Okulista chirurg praca Klinika Łódź

Warszawa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Praca dla lekarza OKULISTY zabiegowego Łódź - Pilnie praca w klinice okulistycznej w Łodzi. Klient ProworkPl MED, prywatna klinika OKULISTYCZNA zatrudni Lekarza Okulistę z ukończoną specjalizacją. Miejsce pracy Łódź - kwiecień/ maj 2024 lud do ustalenia. Aktualne oferty pracy 2024 dla lekarzy, w tym oferty dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj z Proworkpl

Wymagania:

Wykształcenie medyczne i ukończona (lub ostatni rok) specjalizacja w dziedzinie Okulistyki
Doświadczenie w diagnostyce i przeprowadzaniu zabiegow okulistycznych
Jesli dotyczy/ lekarze z Ukrainy czy Białorusi - kwalifikacje uprawniające do otrzymania Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce zgodnie z aktualnymi przepisami.

Obowiązki:

Klient ProworkPl, prywatna klinika okulistyczna w Łodzi zatrudni lekarza Okulistę - do przeprowadzania diagonstyki pacjentów i zabiegów w zakresie: operacji witrektomii, zaćmy, jaskry, operacji na powiekach, laserowej korekcji wzroku, ambulatoryjnych zabiegów laserowych, iniekcji doszklistkowych, badań diagnostycznych (OCT, AF). Zakres wykonywanych zabiegów i grafik pracy do ustalenia elastycznie z lekarzem.
W przypadku aplikacji lekarzy z Ukrainy czy Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce.

Wspólpraca na podstawie umowy o pracę lub kontrakt - atrakcyjne warunki finansowe
Praca w zespole doświadczonych lekarzy specjalistów
Jesli dotyczy/ Praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - szybki proces rekrutacyjny i pomoc w uzyskaniu PWZ Lekarza w Polsce oraz wsparcie w relokacji

ProworkPL MED rekrutacja kadry medycznej w Polsce. Praca dla lekarzy i pielęgniarek.
Zarejestruj się z Proworkpl. Aplikuj na aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Program rekrutacyjny dla lekarzy z poza UE, w tym praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi. Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych.