KURSANT/POLICJANT

Kołobrzeg
Oferta opublikowana27.03.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kilińskiego 20, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Do podstawowych obowiązków policjanta należy realizacja zadań określonych w art. 1 pkt 2 ustawy z dn. 6 kwietnia 1990 r. o Policji. Szczegółowe informacje udostępniono na stronie: https://zachodniopomorska.policja.gov.pl/(zakładka "praca w Policji"). Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do niedzieli oraz w dni ustawowo wolne od pracy. Zatrudnienie po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego z wynikiem pozytywnym.

Rodzaj zatrudnienia: Mianowanie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 5 600 PLN

Opis wynagrodzenia: Dofinansowanie do wypoczynku, zwrot kosztów dojazdu do pracy, równoważnik pieniężny za brak lokalu mieszkalnego.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: lub średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Służbę w Policji może pelnić osoba posiadająca obywatelstwo polskie, nieposzlakowaną opinię, zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, w której należy się podporządkować, korzystająca z pełni praw publicznych, z uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej, dająca rękojmię zachowania tajemnicy słuzbowej, nie skazana wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Pracodawca

Nazwa: Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Adres: Kilińskiego 20, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy składać osobiście w komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu, pok. 213, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Lista wymaganych dokumentów udostępniona jest na stronie https://zachodniopomorska.policja.gov.pl/(zakładka "praca w policji")