KUCHARZ

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Śląska 31, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: sporządzanie potraw (w tym kuchni regionalnych), kuchni polskiej oraz podstawowych potraw dla różnych diet; przygotowywanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe; utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.01.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Pracodawca

Nazwa: TELE CATERING Sp. z o. o. / Soul City Restauracja

Adres: Śląska 31, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV