Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bielska 54, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku kucharza

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.01.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie od zawodowego, kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, książeczka sanepidowska, uczciwość, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Pracodawca

Nazwa: CONEKT PSZCZYNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Bielska 54, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV