KSIĘGOWY

Rybnik
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wodzisławska 87, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości Delegatury Rejonowej PZD Okręgu Śląskiego w Rybniku oraz Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu działania Delegatury /brak konieczności rozliczania VAT-u oraz CIT-u/.2, prowadzenie spraw kadrowo płacowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych 3. Doradztwo w sprawach finansowo-księgowych (księgowanie na fundusze), podatkowych, rozliczeń ZUS dla Zarządów ROD. 4. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych (bilans, Rachunek wyników, Inf.dodatkowa) Sporządzanie planów działalności ROD. Praca od 8:00 - 16:00. System pracy zgodnie z z ustaleniami Zarządu ROD.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Uprawnienia: obsługa programów komputerowych z zakresu kadr i płac, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakietu Office, doświadczenie w zakresie księgowości

Pracodawca

Nazwa: POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG ŚLĄSKI W KATOWICACH

Adres: Kormoranów 1, 40-521 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv