KONSULTANT DO SPRAW SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ- OFERTA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Knurów
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szpitalna 8, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie w obsłudze telefonicznej; doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dużym atutem; umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i finalizowania transakcji; doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania pozytywnych relacji z klientami; silna motywacja do osiągania celów sprzedażowych; umiejętności obsługi komputera i programów z pakietu MS Office; zakres obowiązków: aktywna sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych przez telefon, obsługa obecnych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami i oferowanie im najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, identyfikacja nowych szans sprzedażowych (dodatkowa sprzedaż usług) i zarządzanie nimi, obsługa połączeń wychodzących telefoniczne przedłużanie umów obecnych klientów, utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta i zapewnienie satysfakcji z zakupionych usług, zgodnie z przyjętymi standardami przygotowywanie umów oraz inne czynności administracyjno-biurowe, realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych; praca miedzy godzina 08:00 a 20:00; miejsce pracy : Knurów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Telemarketer

Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: MULTIPLAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: -, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy