KONSERWATOR - UTRZYMANIE OBIEKTU

Pyskowice
Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Poznańska 12, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie : mile widziane techniczne średnie/zasadnicze; znajomość obsługi instalacji technicznych; obsługa komputera/smartfonu; odpowiedzialność; uczciwość; sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań; kreatywność; zakres obowiązków: utrzymanie porządku terenu zewnętrznego (zamiatanie parkingu, odśnieżanie w okresie zimowym, dbanie o czystość); w minimalnym zakresie pozostałe utrzymanie porządku/sprzątanie, podstawowy zakres utrzymania technicznego nieruchomości, w podstawowym zakresie eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią, drobne bieżące naprawy i konserwacja; usługi "złotej rączki"; 1/2 etatu; miejsce pracy; Pyskowice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 300 do 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Inne] : Oczekiwania: - Mile widziane wykształcenie techniczne średnie/zasadnicze - Znajomość obsługi instalacji technicznych - Obsługa komputera/smartfonu - Odpowiedzialność - Uczciwość - Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - Kreatywność

Pracodawca

Nazwa: "UNIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: -, 03-885 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy