Oferta opublikowana29.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleja Jana Pawła II 7, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Sprawdzanie i wykonywanie zgodnie z instrukcjami eksploatacji prac przy: centralnych stacjach sprężonego powietrza próżnirozprężalni podtlenku azotu, rozprężalni tlenu, dystrybucja butli tlenowych wg zapotrzebowania na terenie szpitala. Wykonywanie czynności mechanika awaryjnego w zakresie kontroli i nadzoru nad wszystkimi urządzeniami technicznymi szpitala.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 267 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat Praca w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie branżowe, techniczne

Uprawnienia: ukończony kurs w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji niepalnych gazów medycznych

Pracodawca

Nazwa: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2 W JASTRZĘBIU ZDROJU

Adres: Aleja Jana Pawła II 7, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: c.v wysyłać na email: Aplikuj