KIEROWNIK ZMIANY

Niekanin
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Śliwkowa 1, 78-100 Niekanin, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: • Koordynowanie pracy zespołu pracowników • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu • Rozwiązywanie bieżących problemów i konfliktów w zespole • Pielęgnowanie relacji z pracownikami oraz motywowanie do pracy • Współpraca z innymi działami firmy w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych • Sprawdzanie i kontrola jakości produkowanych wyrobów • Raportowanie wydajności pracy zespołu oraz próby optymalizacji procesów produkcyjnych. Praca w godz. 7.30-15.30, możliwa praca także w soboty. Dźwiganie do 30 kg.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Uprawnienia: umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, umiejętność efektywnego zarządzania pracownikami (personelem), organizacji pracy innych (pracy zespołowej) /zdolności kierownicze, przejawianie inicjatyw, szkolenie, motywowanie/

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość zasad BHP oraz przepisów dotyczących pracy na wysokościach. Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania konfliktów w zespole. Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji i reagowania w sytuacjach awaryjnych. Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Organizacja czasu pracy oraz planowanie zadań dla brygady pracowników.

Pracodawca

Nazwa: TOWARZYSTWO HANDLOWE "ALPLAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA W RESTRUKTURYZACJI

Adres: Śliwkowa 1, 78-100 Niekanin, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.