Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa gości, banie o wizerunek i najwyższą jakość świadczonych usług, współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania dodatkowe

Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w obsłudze gości restauracji, dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, samodyscyplina i doskonała organizacja pracy, dobra znajomość zagadnień gastronomicznych (HACCP), umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność i punktualność, komunikatywność i uśmiech:). Praca w systemie zmianowym wg zleceń (ok. 120 godzin miesięcznie).

Pracodawca

Nazwa: GHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".