KELNER/KA

Frombork
Oferta opublikowana19.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Frombork, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązków Zapoznanie się z regulaminem obiektu i jego infrastrukturą Zapoznanie się z panującymi procesami i procedurami Nauka zasad obsługi Gości Nauka nakrywania stołów Nauka podawania posiłków Aranżacja bufetów Poznanie karty menu Podstawowe zasady miksologii Zapoznanie się ze sprzętem Towaroznastwo Nauka bonowania posiłków na systemie gastronomicznym (GastroPOS) Rozliczanie Gości Rozliczanie zmiany Samodzielne wykonywanie pracy na stanowisku kelner/ka w celu zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia zawodowego

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Data zakończenia: 21.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: sumienność, komunikatywność, Zaangażowanie, życzliwość

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Kościuszki 118, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE