Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Połchowska 5c, 73-155 Runowo, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Nadzór nad obsługą elektrociepłowni i linii do produkcji peletu (suszarnia, granulacja, pakowanie)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Kwota wynagrodzenia do ustalenia indywidualnie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 05.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, umiejętnośc zarządzania pracownikami

Pracodawca

Nazwa: BIOMASA PARTNER GROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Niepodległości 13, 73-150 Łobez, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie