Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Magazynowa 21, 40-403 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć: - nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami; - współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót; - analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych; - raportowanie o postępie robót we współpracy z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót; - przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót; - prowadzenie dokumentacji budowy w zakresie BHP; - archiwizacja i tworzenie dokumentacji budowy, w tym dokumentacji rozliczeniowej, materiałowej itp. - obsługa bieżących potrzeb budowy. Pracodawca oferuje: - stabilne warunki zatrudnienia (przejrzysta umowa o pracę), - atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje, - niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop), - zdobycie doświadczenia poprzez udział w realizacji prestiżowych inwestycji budowlanych, - interesującą pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wysokiej dynamice rozwoju, - pełną zróżnicowanych wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze oraz dynamicznym i młodym, lecz doświadczonym, zespole, - możliwości podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach, w tym również możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych w specjalności inżynieryjnej kolejowej, mostowej, konstrukcyjnobudowlanej drogowej, - rozbudowany pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport). Miejsce pracy: Biuro firmy: ul. Magazynowa 21, 40-403 Katowice + miejsce budowy: Linia kolejowa nr 65 Katowice Szopienice - Katowice Piotrowice. Godziny pracy: 8:00-16:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4300 zł/brutto - do uzgodnienia z pracodawcą. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne, kierunek: Budownictwo

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe techniczne (budowlane) I stopnia (tytuł inżyniera). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziana znajomość MS Project, AutoCAD lub podobnych. Wymagana dokładność, sumienności oraz dobra organizacja pracy, samodzielności, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy, dobre umiejętności komunikacyjne oraz niekonfliktowa praca w zespole.

Pracodawca

Nazwa: "INTOP WARSZAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 02-968 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: Aplikuj Pracodawca informuje iż skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.