INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Olsztyn
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bałtycka 45, 10-900 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapi zajęciowej z osobami z niepełnosprawnością. Organizowane i prowadzenie pracowni terapii zajeciowej. Opracowywanie IPR, oceny półrocznej, rocznej dla uczestnikówWTZ. Prowadzenie bieżącej dokumentacji, plan i dziennik zajęć. Wsparcie uczestników przy czynnościach pielegnacyjnych i higienicznych. Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. Współpraca zrodzicami. godziny pracy 7-15

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Data zakończenia: 12.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Oligoferenpedagogika, pedagogika specjalna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Pracodawca

Nazwa: Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce

Adres: Turowskiego 1, 10-685 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -