INSTRUKTOR (EDUKATOR) W DZIALE ASTRONOMICZNYM I POPULARYZACJI NAUKI

Olsztyn
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piłsudskiego 38, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prowadzenie dydaktycznych projekcji astronomicznych pod kopułą planetarium, obsługa grup zorganizowanych i gości indywidualnych Obserwatorium Astronomicznego podczas zwiedzania wystaw i tarasu, prowadzenie pokazów astronomicznych w Obserwatorium Astronomicznym oraz plenerowych w ramach organizowanych przez OPiOA wydarzeń, opracowywanie scenariuszy projekcji, pokazów naukowych, warsztatów oraz materiałów edukacyjnych, prowadzenie zajęć warsztatowych, pokazów z zakresu astronomii, fizyki i nauk przyrodniczych, obsługa Astronomicznego Laboratorium Mobilnego, organizowanie konkursów astronomicznych i seminariów, obsługa cyfrowego systemu projekcyjnego planetarium, Równoważny sytem czasu pracy Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1.CV 2.Oświadczenie o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". 1.Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane. 2.Złożone dokumenty nie będą zwracane 3.Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej 4.Wymagane dokumenty należy składać w OPiOA, AL. Marsz. J. Piłsudskiego 38, pok. nr. 3. w zamkniętej kopercie z imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem "Instruktor", lub w wersji elektronicznej na adres: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na czas określony 6 miesięcy z mozliwością przedłużenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądne

Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe: Astronomia, Fizyka, nauki przyrodnicze Doświadczenie zawodowe: dośw. w pracy edukacyjnej lub popularyzacji nauki Doświadczenie w pracy z odbiorcami w różnym wieku szczególności z dziećmi i młodzieżą Znajomość jęz. obcych /stopień znajomości - TAK, dobry Obsługa sprzętu komputerowego, edytorów tekstu Kreatywność, Wysoka kultura osobista, Praca w weekendy Mile widziane: obsługa programów graficznych, prawo Jazdy

Pracodawca

Nazwa: Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne

Adres: Piłsudskiego 38, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1.CV 2.Oświadczenie o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". 1.Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane. 2.Złożone dokumenty nie będą zwracane 3.Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej 4.Wymagane dokumenty należy składać w OPiOA, AL. Marsz. J. Piłsudskiego 38, pok. nr. 3. w zamkniętej kopercie z imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem "Instruktor", lub w wersji elektronicznej na adres: Aplikuj