INFORMATYK

Koszalin
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemysłowa 8, 75-216 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Nadzór techniczny nad sprzętem komputerowym i elementami infrastruktury teleinformatycznej ZODR. Zapewnienie wsparcia technicznego pracownikom. Aktualizacja informacji na BIP.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne - staż pracy 2 lata zgodny ze stanowiskiem - praktyczna umiejętność konfigurowania i administrowania serwerami opartymi o system rodziny Microsoft Server - prawo jazdy kat. B, oferta skierowana również dla osób z niepełnosprawnościami i obywateli Ukrainy ( wymagana biegła znajomość języka polskiego )

Pracodawca

Nazwa: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Adres: 73-134 Barzkowice, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:30 - 15:30, pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, następnie na czas określony 9 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony, premia za zaangażowanie, dofinansowanie do szkieł korekcyjnych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych, nagrody jubileuszowe