GRAFIK KOMPUTEROWY/PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Będzin
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Małachowskiego 27, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków : Obsługa korespondencji elektronicznej w języku angielskim Obsługa platformy sprzedażowej Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży, w tym obsługa klienta i udzielanie informacji o produktach. Współpraca z działem graficznym oraz produkcji Przygotowywanie podstawowych wizualizacji przy użyciu programu Adobe Photoshop Pracodawca oferuje: Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę (praca w systemie trzyzmianowym wg grafiku) Premie uznaniowe określone w zakładowym systemie wynagrodzeń, Ścieżkę rozwoju pracowniczego, Dodatki świąteczne, Dodatki za pracę na zmianę nocną

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 6 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: Obsługa komputera Umiejętność pracy w zespole Podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop Podstawowa znajomość języka angielskiego Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, Doświadczenie z zakresu obsługi klienta

Pracodawca

Nazwa: HOMEPRINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Braci Mieroszewskich 38, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne