Opinie o Homeprint Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Homeprint Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Homeprint Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homeprint Sp. z o.o. w Sosnowiec

GKH

Firma prężnie się rozwija. Każdemu poleciałbym pracę ale z faktu wiadomego nie swojemu bratu czy siostrze. Każdy musi o siebie dbać a nie świeciec oczami za innych. Wypłaty na czas. Współpracownicy są w porządku. Jak coś nie wiesz to się dowiesz szybko ci zrobić;-) Serdecznie polecam pracę w kierunku reklamy-wielkofromatowej

Michaśka
@@Ooo

Właśnie chce podesłać swoje CV do firmy :) Napiszesz, na co mam się nastawić? Może masz jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? Pytają o coś konkretnego? Czy podejść do tego na luzie? Mam trochę pytań, ale ciekawi mnie po jakim czasie mogę liczyć na feedback? Ile proces rekrutacji trwał u Ciebie?

Zarobki niskie, ale nie ma podjazdu do tego że traktują być może przyszłego pracownika źle. Po rozmowie, która poszła dosyć dobrze, usłyszałem że są dobrej myśli, ja osobiście też, po kilku dniach miałem dostać odpowiedź. Kilka dni później dostałem że jeszcze kilka dni bo się nie wyrobili. Ciągło się tak przez 3 tygodnie, aż ostatecznie ucichło na wieki. Nawet nie liczyłem na odpowiedź że tak, miała paść po prostu decyzja czy tak czy nie a nie padło nic.

Wspominali tylko o tym, czy wprowadzili lub wprowadzą to nie wiem. Po hali na rozmowie nie oprowadzają a czy dzień próbny jest to nic mi nie wspominali. Ale raczej wątpię.

Mirek Nowy wpis

Przewidziany w ogłoszeniu zakres wynagrodzenia dla grafika komputerowego / pracownika obsługi klienta, to 4 600 do 6 100 PLN brutto. Po zakresie obowiązków wnoszę jednak, że to bardziej praca w charakterze obsługi klienta. Jest tu więc jakiś system premiowy? Podane kwoty są podstawą, czy może uwzględniono w nich już premie?

Pin Nowy wpis

Ale o co ból? O to że mógł ktoś w innym miejscu zarabiać najniższą krajową? Że kasa i warunki pracy są tak super że nigdy nie dostanie tak dobrze płatnej i fajnej pracy?

Marula

Mam pytanie. W ofercie pracy pojawia się strefa relaksu. O co z tym chodzi?Widząc budynek na Google mogę się spodziewać SPA dla pracowników. Czy firma posiada benefity dla pracowników oprócz tej strefy relaksu? multisport, ubezpieczenie grupowe?Czy na to strefę można przychodzić po godzinach pracy?Czy firma posiada monitoring i można się tam czuć bezpiecznie?Czy pracownicy otrzymują premię za wyniki w pracy jak tam to w jakich kwotach? Czy można awansować w przypadku dobrych wyników? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Marula

No właśnie słuchaj, dowiedziałeś się czegoś? Ciekawe, ile przerwy jest w pracy, żeby mieć czas w ogóle na takie rzeczy, jak "strefa relaksu". Bo jak 15 min standardowe, to kiedy tu zjeść jeszcze? Chyba że więcej?

Frytka

Chwilę pracowałam w tej firmie zatrudniona do czego innego robiłam wszystko. (usunięte przez administratora)za najniższą krajową. Zero zupełne w kwestii zasad w pracy. Żadnej strefy relaksu tam nie było. Brud straszny w miejscach pracy, wszystko na posadce leżało. Dziwne miejsce karty wejściowe wszędzie i kamery

byly pracownik
@Frytka

Hej jaka chwilę pracowałaś? Może 2 tygodnie a później chorobowe? Strefa relaksu jest od samego początku, Za najniższą krajową to nie pojedziemy do Chorzowa do cyrku. Jaki brud?

@Frytka

To na jakie stanowisko docelowo się tutaj przyjęłaś? A jakie obowiązki musiałaś wykonywać? Wyjaśnisz? Czy poza najniższą krajową można liczyć na jakąś premię, czy nie? Proszę o informację, bo zastanawiam się nad zatrudnieniem.

To znaczy jak? Dodałeś uśmieszek to znaczy że jesteś zadowolony czy wręcz przeciwnie? O co chodzi z nieprzestrzeganiem kodeksu pracy? Ty miałeś takie doświadczenia? Można normalnie brać urlop czy są z tym problemy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Homeprint Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Pracownik biura

Jedyne co mogę powiedzieć pozytywnego o firmie Homeprint to współpracownicy, jedynie oni sprawiają, że ta praca jest przyjemna i wprowadzają miłą atmosferę. Reszta to totalne januszowo, oszczędzanie na wszystkim, nie przestrzeganie kodeksu pracy i zero szacunku dla pracowników z strony szefów. Szefowie mają w (usunięte przez administratora) tak samo pracowników jak i kodeks pracy.

Samanta
@Pracownik biura

Ale jakie konkretniej punkty z kodeksu pracy są nieprzestrzegane? Chodzi o jakieś kwestie wynagrodzenia, godzin pracy, czy o co? Skoro już im to zarzucasz to może warto rozwinąć?

byly pracownik
@Kandydat

hej; moze jest jakis powod dlaczego nie dostales pozytywnej odpowiedzi, podzielisz sie z tym z nami ?

Edzia
@Kandydat

To jakie zarobki oferowali na start, skoro piszesz że niskie? I przy jakim stanowisku jeśli to nie problem, żeby napisać? Mówili coś na rozmowach o perspektywach na podwyższenie pensji z biegiem czasu, gdybyś dostał zatrudnienie?

@byly pracownik

Nie tyle że nie dostałem pozytywnej odpowiedzi, nie dostałem żadnej odpowiedzi pomimo zapewnienień że jakakolwiek decyzja nie padnie dostanę informacje zwrotną aby nie czekać bez sensu. Na start zaproponowali 3000-3200 na rękę na stanowisku pracownika produkcyjnego. Wspominali o jakimś systemie awansów, premiach w przyszłości ale każdy wie jak to może wyglądać, obiecanki.

@Kandydat

No to rzeczywiście. A mówili ile te premie mogą wynosić miesięcznie? I czy awans wiąże się z podwyżką tej stawki? No i może wiadomo czy przeprowadzają coś takiego jak dzień próbny, oprowadzają po hali itp?

masakra :)

4200 PLN brutto za specjalistę z doświadczeniem i umiejętnością korzystania z programów graficznych :D kilka lat temu rekrutowałam się na to samo stanowisko - oferowali identyczną stawkę :) dodatkowo oczywiście brak możliwości pracy zdalnej. po rozmowie kwalifikacyjnej (na której jeszcze przez chwilę myślałam, że 4200 to jest netto na start, nie brutto) brak jakiegokolwiek odzewu z decyzją. polecam dla tych, dla których życie od 10 do 10 nie jest problemem.

QWERTY
@masakra :)

Hmm....a nie oferowali poza tą stawką jakiejś premii lub nie mówili, że ta kwota po okresie próbnym może wzrosnąć? W sumie dziwie się, że tyle proponują, skoro od stycznia minimalna krajowa będzie wychodziła więcej...

Mirosław
@GKH

O widzę, że zadowolony jesteś z pracy. Skoro firma się prężnie rozwija to wiesz może, czy w najbliższym czasie może być zapotrzebowanie na nowe osoby? Bo aktualnie nowych ofert nie widzę. Znalazłem stare na pracownika drukarni wielkoformatowej ale ogłoszenie wygasło i treści nie widać. Wypłaty na czas a napiszesz w jakiej wysokości? Tak na start mnie ciekawi,. A no i jeszcze bez doświadczenia też wiesz, czy przyjmą?

@Mirosław

Proszę poszukać aktualnego ogłoszenia na olx. Bez doświadczenia przyjmują, wtedy staramy się przeszkolić nową osobę:-)

Ooo
@GKH

Szkolenie jest zanim zacznie się pracować czy już w trakcie zatrudnienia? Jakieś inne kursy też są dla pracowników czy tylko takie wdrażające?

@Ooo
@Ooo

Proszę się dowiadywać już zaraz po wysłaniu Curriculum Vitae (czyli zapewne na rozmowie kwalifikacyjnej - jakie są warunki zatrudnienia)

Michaśka
@@Ooo

Maryjan

Specjalista ds. e-commerce - Obsługa sklepów internetowych WYNAGRODZENIE 4 000 zł - 4 200 zł zł / mies. brutto ;)))) Powodzenia

Kamila
@Maryjan

Cześć, czy życząc komuś powodzenia masz coś więcej na myśli? Ktoś pisał tu w komentarzach, że wypłaty przychodzą z opóźnieniem, czy wiesz coś na ten temat? Jedni piszą o świetnej atmosferze inni zaś o słabej. Jak jest obecnie z tą atmosferą w pracy? A może ktoś inny podpowie bo ja się interesuję pracą :)

Jr crusher

Bardzo fajna firma, młody prężny kreatywny zespół :)

miki

Wszystko ok!

abba

Tragiczne warunki w biurze, spóźnione wypłaty - ogólnie rzecz biorąc brak szacunku do pracowników.

@abba

Co konkretnie masz na myśli wspominając o tych warunkach w biurze?

Gabriela
@abba

O ile wypłaty się spóźniają? Bo to jednak też kluczowa informacja

X

Pozwolę skopiować swoją opinię na google. Nie polecam, co najmniej nieprofesjonalne zachowanie. Zadzwonili w sprawie pracy, umówiliśmy się na spotkanie. Mieli podesłać adres smsem. Umówiony termin. Niestety czekałam, czekałam i się nie doczekałam. Brak reakcji na próbę kontaktu, dzwoniłam- nie odbierali, napisałam sms z przypomnieniem, również nic. Wystarczyło tak naprawdę napisać, że nie są Państwo zainteresowani. Tak mało, a tak wiele. :) Poświęciłam swój czas, a zostałam całkowicie olana. Jeżeli tak ma wyglądać kontakt także z klientem to niestety odradzam.

@X

Poczekaj, czyli po tym jak sami zadzwonili i się umówili z Tobą to już nie wchodziliście w interakcje? Bo zastanawiam się skąd nagle taki obrót o 180 stopni. CV od samego początku Twoje już mieli?

@Krystyna

Też tak naprawdę nie wiem skąd ten obrót. Zadzwonili w czwartek, zaproponowali spotkanie w piątek, powiedziałam, że nie dam rady i zapytałam się czy odpowiada im poniedziałek. Zgodzili się. Pan stwierdził, że wyślę mi zaraz adres przez wiadomość. Czekałam kilka h, w końcu przedzwoniłam, żeby się przypomnieć. Napisałam również smsa z przypomnieniem, próbowałam jeszcze w piątek. :) Teraz widzę, że znowu odświeżyli ofertę, także być może jest duży przesiew. ;)

@X

Nie no to pewne wynik jakiejś dezinformacji chyba u nich. Co nie zmienia faktu, że wiadomości to raczej widzieli...?

@Krystyna

Tak, taka dezinformacja, że aż odebrać nie potrafili.:)

em

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy traktowani są bardzo źle. System premiowy nie istnieje i nie są one przyznawane pracownikom. Cały czas brakuje podstawowych środków w toalecia, a warunki jakie tam panują są okropne, ciągły (usunięte przez administratora) Pozytywne opienie tu wystawione są przez Panią kadrową, sam słyszałem jak się tym chwaliła przed kierownikiem, więc nie warto w nie wierzyć. Jak masz konto z innego banku niż ING jak np. ja to wypłata często nie jest na czas. Po zrezygnowaniu z pracy musiałem prosić się o wypłatę kolejny miesiąc i dopiero po postraszeniu ZUS'em ją dostałem. Ogólnie ze względu na warunki, wynagrodzenie, traktowanie pracownika i łamanie prawa pracy nie polecam.

Zuzanna
@em

To ile dni jest opóźnienia wypłaty jak się nie ma konta bankowego w ING ?

Magda

miałam okazje pracować w firmie Homeprint na przełomie 2021/2022 . nie powiem złego słowa . Wiadomo byłwały dni gdzie było ogrom pracy , ale to tez rekompensowały nam premie. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna. Inni pracownicy zawsze chętni do pomocy. Szefowie konkretni i uczciwi. Wypłaty na czas . POLECAM.

@Magda

I jak radziłaś sobie z tym całym ogromem pracy? Jakie premie za to przyznawali? Masz jakiś przelicznik?

kAMIL

miałem praktyki w tej firmie które wspominam bardzo miło. nauczyłam się kilku ciekawych rzeczy , podszkoliłem w programach graficznych . fajna pomocna ekipa pracowników. moge tylko poleciec firme do pracy

Teresa
@kAMIL

Ale chyba nie darmowe? Co? Powiedz coś więcej

Jacek

Pracuje kilka miesięcy i wszystko jest Oki, na każda moja potrzebę właściciele firmy się godzą, czy to Chodzi o zwolnienie się wcześniej z pracy czy coś innego

Wanda
@Jacek

To super świadczy o pracodawcy! :) Można wiedzieć ile mniej więcej zarabiasz? Firma wydaje się być bardzo fajna, jeśli tylko byłaby możliwość, z chęcią bym tam aplikowała. Może wiesz, czy kogoś szukają?

Ludek

Fototapeta o super jakości. Jestem mega zadowolony. Polecam!

Łukasz

Polecam firmę, młody rozwijający się zespół

Ramzes

Świetna atmosfera panuje w firmie, młody prężny zespół

Zostaw merytoryczną opinię o Homeprint Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Homeprint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homeprint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homeprint Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homeprint Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Braci Mieroszewskich 38
    41-219 Sosnowiec