Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Oskara Langego 3, 02-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości na klatkach schodowych, korytarzach, w piwnicach oraz w innych pomieszczeniach w budynku; - mycie balustrad, poręczy i dźwigów osobowych; - sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych wokół posesji (pielenie, grabienie); - utrzymanie w czystości chodników, wewnętrznych dróg osiedlowych, opróżnienie koszy na śmieci, dbanie o porządek w altanach śmietnikowych; - w okresie jesiennym zbieranie opadłych liści, gałęzi, a w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Gospodarz domu (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie: podstawowe; - rzetelność; - sumienność; - 1 rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowiku; Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości na klatkach schodowych, korytarzach, w piwnicach oraz w innych pomieszczeniach w budynku; - mycie balustrad, poręczy i dźwigów osobowych; - sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych wokół posesji (pielenie, grabienie); - utrzymanie w czystości chodników, wewnętrznych dróg osiedlowych, opróżnienie koszy na śmieci, dbanie o porządek w altanach śmietnikowych; - w okresie jesiennym zbieranie opadłych liści, gałęzi, a w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników; Aplikacje należy składać osobiście w siedzibie Administracji Osiedla (ul.Langego 3, Warszawa) lub drogą e-mail na adres: Aplikuj Termin składania aplikacji: do 15.03.2024r O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo. *CV musi zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych u w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MOKOTÓW"

Adres: Oskara Langego 3, 02-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.