Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bielany-Żyłaki, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości /ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne, Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamkniecie roku obrachunkowego. Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla Zarządu Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania, Reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo - księgowym. Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych Nadzór nad środkami trwałymi, analiza nakładów inwest.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Doświadczenie w kierowaniu zespołem, Certyfikowany kurs samodzielnych księgowych, Bardzo dobra organizacja pracy, uczciwość, kreatywność, operatywność

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa programu OPTIMA

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie