Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-104 Karwin 32, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: fakturowanie, zamawianie towaru , prace biurowe

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca od zaraz,znajomość obsługo programu OPTIMA, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Pracodawca

Nazwa: OWOCE-WARZYWA L. WILK, S.CZECH - SPÓŁKA JAWNA

Adres: Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy