ELEKTRYK

Police
Oferta opublikowana29.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń, prace naprawcze związane z usuwaniem usterek/awarii, analiza przyczyn źródłowych usterek, współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz nadzorowanie przez nich prac

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.01.2024

Wymagania pożądne

Zawody: Elektryk*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Uprawnienia: zgodne z zajmowanym stanowiskiem

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv