Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie i TUiR

Bytom
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Dla międzynarodowej, z ponad 130-letnią tradycją, stabilnej korporacji ubezpieczeniowo- finansowej w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy
do jednego z najlepszych Oddziałów w Polsce kandydatów na stanowisko:

Licencjonowany Doradca ds. Ubezpieczeń na życie i TUiR

OPIS STANOWISKA:
Głównymi zadaniami Doradcy to:
- Poprawne relacje z dotychczasowymi Klientami firmy
- Poszukiwanie nowych Klientów na rzecz współpracy z sektorem finansowo-ubezpieczeniowym.

ZAPEWNIAMY NA START:
- Pracę w rozwojowym i bardzo dynamicznym zespole w miłej atmosferze
- Jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu menedżerskiego – szybka ścieżka JUNIOR MENEDŻERA
- Profesjonalne szkolenia z wiedzy produktowej oraz sposobu obsługi klienta
- Zarobki adekwatne do własnego wkładu pracy- umowa dogodna dla obu stron
- Możliwość korzystania z bazy klientów Firmy

ZAPEWNIAMY DODATKOWO PO WERYFIKACJI KANDYDATA:
- Dodatkowe narzędzia do wykonywania pracy: portfel klientów od pierwszego miesiąca pracy
- Prywatną opiekę medyczną
- Ubezpieczenie grupowe
- Program emerytalny

OCZEKUJEMY:
- Wykształcenia min. średniego (mile widziane Wyższe)
- Umiejętności prowadzenia samochodu – czyli czynne prawo jazdy kat. B
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobrej organizacji własnej pracy
- Znajomość rynków kapitałowych oraz doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem