DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - OPIEKUN KLIENTA SPORTOWEGO (UZUP. UM.3/2023)

Chorzów
Oferta opublikowana24.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prognozowanie potrzeb klientów, organizacja (pomoc) przy imprezach sportowych, ustalenie warunków współpracy, negocjacje z klubami, obsługa graficzna, obsługa social mediów, stron internetowych, wideo i foto relacje, prowadzenie dokumentacji papierowej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: złotych brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnie

Uprawnienia: obsługa komputera, komunikatywność

Wymagania pożądne

Uprawnienia: doświadczenie praca w klubie sportowym mile widziane, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv, skierowanie