ASYSTENT W DZIALE BADAŃ, JAKOŚCI I ROZWOJU - STAŻYSTA ( STAŻ FEPZ II W RAMACH EFS + )

Koszalin
Oferta opublikowana21.02.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: 1.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka kontroli jakości produktów. 2.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka pobierania próbek do badań. 3.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka przygotowywania szkoleń produktowych. 4.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka procesów selekcji produktów. 5.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka pobierania próbek danych dot. ochrony środowiska. 6.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka weryfikacji materiałów, opakowań, wagi. 7.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka uzupełniania brakujących danych w PIM. 8.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka wykonywania rysunków technicznych. 9.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka kontroli dostaw: weryfikacji etykiet, inspekcji wizualnej, testów przy dostawie. 10.Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka udzielania pomocy przy dostawie z indeksami wielkogabarytowymi (umywalki, WC, kabiny).

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 168

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.02.2024

Data zakończenia: 25.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana inżynieria środowiska

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: staż w godz. 7:00 -15:00 lub 8:00 -16:00