HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o.
3 51 6 1
Agnieszka

@Bylyhakowiec, z Twojego wpisu zamieszczonego na tym forum wynika, że dzięki pracy w HAHN+KOLB Polska można zdobyć doświadczenie, które pozwoli na wykorzystanie go na dalszych szczeblach kariery zawodowej. Jest to z pewnością dobra informacja dla osób chcących rozwijać swoje kwalifikacje. Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie systemu premiowego, mógłbyś również przedstawić krótko pozostałe warunki zatrudnienia zaproponowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

Bylyhakowiec

Jako były pracownik polecam hk na start. Można się obstukac w narzędziach i przejść do konkurencji. Obecnie handlowcy to chłopacy do 3 lat stażu albo starzy wyjadacze. Co do pracy to planowanie na siłę tabelki i inne bzdury. Wymagają 8-12 wizyt dziennie. Częste kontrolę tz brand managerowie czasem regionalny i prezesi . Jeśli nie sprzedajesz skrawki to nie zarobisz. Sporo pracy wieczorami z ofertami tabelkami wypełnianiem wizyt. Auta słabe bo fabie ale bez GPS i można prywatnie jeździć. Pensje od 3000brutto w górę choć miało się to zmienić na lepsze. Ogólnie zarabia się premią. Przy dobrych miesiącach na konto wpływało 4-6tys. Polecam bo warto choć trzeba poświęcić na tą pracę sporo czasu i mieć grubą skórę ponieważ konkurencja nie śpi a hk liderem rynku nie jest

Agnieszka

@Adam, czy w takim razie uważasz, że Hahn + Kolb Polska to dobry pracodawca? Jeżeli tak, to mógłbyś przedstawić swój punkt widzenia w tej kwestii? Jaki aspekt pracy w tej firmie, może być najatrakcyjniejszy dla potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy? Twoja wypowiedź będzie interesująca dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

doradca techniczny 2017-02-07 23:20 przez H+K

Przebieg rekrutacji

Spotkanie przy kawie z wszystko wiedzącym regionalnym -;)

Pytania

Standard w tej branży.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę