Wywiady z Euroartbud Szczecin
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
MONTE CASSINO 24 70-467 Szczecin
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Wywiadu udzielił/aSzakal
24.03.2023 08:32
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chcę opowiedzieć o swoich doświadczeniach z pracy w firmie Euroartbud.
Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?
Pracowałem jako operator ładowarki teleskopowej oraz mini koparki.
Jak długo pracujesz w tej firmie?
Pracowałem w firmie przez trzy i pół roku.
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Nikomu nie poleciłbym tej pracy, ponieważ prezes firmy nie jest uczciwy jeśli chodzi o wypłacanie wynagrodzenia pracownikom według ustalonych warunków.
Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?
Nie ma żadnych szkoleń.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?
Atmosfera w pracy jest dobra - mam tu na myśli atmosferę między pracownikami. W przypadku relacji z zarządem, to jak w każdej firmie, bywały dni lepsze i gorsze.