E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
Maciej
Kandydat
 Pytanie

Niech będzie pochwalony. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Katowic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie E NET PRODUCTION? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Maciej

Pytanie
 Pytanie

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

programuje
Kandydat

Byłem pod wrażeniem pierwszego kontaktu z rekruterką, rozmowa z developerami tez w bardzo przyjaznej atmosferze. Dziwi nie brak zadania lub sprawdzenia kodu. Nie dostalem pracy ale dostałem feedback, dowiedziałem sie lepiej na czym sie skupic i prces byl szybki. Może kiedys jeszcze wrócę bo firma i branża ciekawe.

Zobacz wszystkie opinie (120)

IT Recruitment Specjalist 2021-02-17 10:54 przez q.

Przebieg rekrutacji

Bardzo dobrze i przyjemnie przeprowadzona rozmowa, rzeczowa i merytoryczna. Problem pojawia się w momencie feedbacku. Zero informacji zwrotnej nawet po mojej wiadomości z prośbą o jaką informację. Zostaje lekki niesmak, szczególnie biorąc pod uwagę, że podczas rozmowy poruszany był temat tego jak ważne jest przekazywanie kandydatom feedbacku zarówno pozytywnego jak i negatywnego.

Pytania

nic zaskakującego

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 Aktualność

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.