Arntjen Polska Sp. z o.o.

Paproć

Opinie o Arntjen Polska Sp. z o.o.

Spawacz 2015-09-09 16:21:40
Witam.
Zastanów się zanim zaczniesz tam pracować.
Zatrudnię się ran jako spawacz miałem mieć TIGa a kupili MIGa.
Brak wyciągu. Duże zadymienie na hali w czasie spawania. Hala wysoka a ściany z samej blachy latem było 37 st. Celsjusza . Az strach myśleć ile mrozu tam będzie zima
Dostaniesz tylko to co w umowie. Bez żadnej premi.
Zachęcają do nadgodzin. Które zima masz odświęcić w domku
Menadżer dużo obiecuje. A później wszystko przekręca na swoje. Kartki od wypłaty ani razu nie dostałem.
6
były pracownik 2016-06-20 12:29:03
Uważajcie na tą firmę. Tak jak wyżej napisane przez *Spawacza. Nic poza minimalną pensją, więcej NIE dostaniesz. Firmą zarządza małżeństwo. Jest to zakład, gdzie jesteś podglądany przez kamery przemysłowe. Usiądziesz na chwilę i już "szefowa" do ciebie biegnie.. Firma bez przyszłości dla pracujących tam osób- niech świadczy o tym ilość osób, jaka się tam przewinęła w bardzo krótkim czasie.
Jedna z najgorszych firm w Nowym Tomyślu.
Stanowczo odradzam!!
5
Omijam ją szerokim łukiem! 2016-07-22 20:18:34
Spędziłem tam jakiś czas, tak aby zapoznać się z klimatem tam panującym i tak jak pisali poprzednicy, pracodawca oszukuje na wszystkim co może- mając na myśli płacę... pracownicy to dla niego podmioty "nie ten przyjdzie następny". A jego żona ("Księgowa" :D :D :D ) jest kwintesencją sama w sobie, zresztą kto się przekonał to wie co mam na myśli. Proszę pamiętać, że jest jeszcze 3' ogniwo w postaci brata "Księgowej", podobieństwo widać w wielu aspektach...
3
byłem/am, widziałem/am 2016-09-25 18:40:38
jest to typowy obóz pracy, zero poszanowania. Pracownicy są tu zerem, liczą się tylko Anna M, Piotr M. ich córeczka Natalka :D i brat psełdoksięgowej Marcin B. Każdy kto miał z nimi kontakt wie co mam na myśli... Lepiej nagrywać dyktafonem warunki jakie ustalacie bo później i tak nic poza minimum nie dostaniecie. Obiecana premie bonusy- niczego tam nie ma!!
Niech lepiej wracają na swoje zachodniopomorskie!!
3
cyrk 2016-10-01 21:43:53
Wszystko co piszą wyżej to prawda. Mało rzeczy dostaniesz na piśmie, wszystko jest na słowo z którego potem i tak się wycofają. Przycinają na premiach, nadgodzinach. Nie licz ze potraktują Cię po partnersku, tam tylko szef, szefowa (masakra jakaś:D) i jej brat kierownik magazynu mają mieć dobrze. Ty jesteś nikim, masz odbierać najniższą krajową i siedzieć cicho. Ogólnie ludzie z małych wiosek poczuli pieniądze a słoma z butów wystaje na pół metra, traktują z góry pracowników, partnerów biznesowych i klientów a sami niewiele sobą prezentują. Totalne dno i zarobki jak dziesięć lat temu a do tego wszędzie kamery. Odradzam pracę w tym cyrku.
4
Zostaw swoją opinię o Arntjen Polska Sp. z o.o. - Paproć
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arntjen Polska Sp. z o.o.