Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor

Drochów Dolny

Opinie o Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor

michal 2015-05-12 09:39:13
Witam przestrzegam wszystkich przed tym oszustem zatrudnia na wywrotki pod kopanie kanalizacji 9 zł na godzinę do tego jesteś od łopaty od kierowania ruchem od kierowania busem od naprawiania ciężarówki 0 umowy a po tygodniu twierdzi ze się nie sprawdziłes i zwalnia ie płacąc nie polecam zdecydowanie!! Co chwile.oglosEnia na olx ze przyjmie.na wywrotke ten sam.nr tel.ale imiona zmienia uwaga!
paweł 2015-07-15 22:11:49
Ja pracowałem przy koszeniu. Praca w delegacji. Po ok tygodniu zaczął kombinować ze stawkami tak że za 14g pracy wychodziło mi 60zl hehe brak diet oraz rejestracji. Ciągłe obarczanie pracownika o błędy w organizacji zleceń (chyba szef kieruje firmą). Nie jest wypłacalny, kłamie itd. Później gdy chcemy odzyskać pieniądze straszy sądami. Masakra.
Zostaw swoją opinię o Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor - Drochów Dolny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor