Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy

Barzowice

Opinie o Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy

stefan 2015-03-24 11:48:10
Osobiście nie pracowałem w tej firmie, ale mam znajomych którzy wykonują tam filetowanie ryb i są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim firma daje jak na ten region dość wysoką podstawę finansową, oprócz której można w systemie akordowym dorobić dodatkowe kilka/kilkanaście stówek miesięcznie w zależności od naszej wydajności. Co najbardziej mnie jednak zaskoczyło na plus to fakt iż znajomi zatrudnieni są na umowę o pracę na czas nieokreślony. Tak trzymać i oby więcej takich pracodawców w regionie.
1
Pastor 2016-04-28 14:38:49
Pracuję w tej firmie od 2 lat. Płacą na czas i co najważniejsze w całości, a nie w ratach. Kierownik jest w porządku, idzie na rękę. Bardzo dobra atmosfera.
1
Bystry 2016-10-31 12:44:00
Pracuję w tej firmie od roku. Na początku było ciężko się przyzwyczaić bo to jest praca stojąca. Ale potem już było z górki. mam umowę o pracę i płacą wszystkie nadgodziny. Dowożą do pracy na dwie zmiany. Na pewno będę pracował tutaj na stałe. Dobra kasa i świetna atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy - Barzowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy