Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Jarocin

Opinie o Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

mati 2015-10-28 11:55:37
najgorsza firma w jarocinie zaraz po Rybhandzie, stary szef wszytskiego sie czepia wyzywa bez powodu, zawsze musi byc jego na wierzchu nawet jak nie ma racji. Rotacja pracowników jest ogromna. NIE POLECAM!!
6
ludstach 2016-03-02 18:20:12
syn fujara a stary rozumy zjadl wszystko wie i nic ! Praca od rana do wieczora za minimum ludzie z urzedu pracy ,AGAT firma MROZONKI z nazwy juz topnieje kredyty trzeba splacac bieda piszczy NIE POLECAM w jarocinie
2
obserwator 2016-04-25 13:19:56
TRAGEDIA!!! ciągłą gonitwa nie wiadomo za czym w spokoju nie można zjeść śniadania. bezprawne aneksu do umowy. Kredyt goni kredyt. Co chwile stary wymyśla jakieś nowe zasady, regulaminy! Śmiech na sali.
2
roland 2016-06-28 16:47:55
Szef firmy powiedział, że trzeba pracować minimum 6 miesięcy, chyba, że stan zdrowia wykluczy wykonywanie zawodu magazyniera. A na przedstawiciela handlowego to trzeba zawrzeć kontrakt na stały odbiór towaru z minimum 10 sklepami, bo jak się wyraził właściciel, cytuję "bo nie zarobię na pieprz". Ja widziałem w chłodni tych biednych chłopaczków po szkole, wychudzeni, blade twarze. Bo kto wytrzyma w -22 stopniach Celsjusza? Za duży szok termiczny, nawet zniszczy zdrowy organizm, a zimowa kurtka cię nie ochroni. W takich warunkach powinno być wypłacane dodatkowe świadczenie za pracę w warunkach trudnych i szkodliwych dla organizmu.
6
vivaldi 2016-07-22 19:14:01
Uczciwi nie mają się czego bać...
Pracodawca, który chce zatrudnić na korzystnych warunkach nie potrzebuje rozgłosu, ani reklamy.
Pracownicy wtedy będą pilnować swoich kompetencji jak oka w głowie i nigdy nie pozwolą, żeby dochodziło do wszelkich nieprawidłowości.
Zatem nie ulega wątpliwości, że potrzebni są jedynie naiwni, podatni na sugestie, których wiara przekracza wasze realne możliwości.
Koniec z tym, ponieważ wykorzystywanie jest już nie modne.
Myślicie, że ludzie po studiach pójdą do fizycznej pracy?
Chyba, że nie mają innej możliwości, bo raty, kredyty, alimenty trzeba spłacić.
Wiara bez czynów jest martwa i na obietnice bez pokrycia ludzie nie pozwolą się oszukać.
3
Robac 2016-08-18 15:55:59
Uczciwi , solidni ludzie. Jak się człowiek postara to można zarobić nieźle. Szef surowy. Ale uczciwy. Złego słowa nie powiem.
2
MMM .. 2016-08-30 15:29:17
Czy ktoś tu nie przesadza. Pracowałam ponad rok. Szefostwo super. Rodzinna firma z wszystkim idzię się dogadać, można wszystko załatwić, nie wiem o czym wy piszecie. Gdyby nie powiększenie się rodziny na pewno bym została. Pozdrawiam cały Agat
1
Zostaw swoją opinię o Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak - Jarocin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak