J. System Jolanta Soszyńska

Miednik

Opinie o J. System Jolanta Soszyńska

a... 2013-12-11 21:35:49
przestrzegam wszystkich przed ta firmą, jest niewiarygodna, wynagrodzenie jest przekładane z dnia na dzień i pieniędzy nadal nie widać, mam nadzieję, że właścicielka zdaje sobie sprawę, że zniszczyła kilkunastu ludziom nadzieje na lepsze jutro, i również , że przez nią wiele rodzin w tym roku nie będzie miało świąt bożego narodzenia bo nie będzie na to pieniędzy dzięki pani!!!!!!!!!!!! uważajcie i nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!!!!!!
5
ww 2014-01-11 18:08:24
przestrzegam przed pochopnymi opiniami na "nie" firma j.system i osobi scie jej właścicielka to uczciwe (usunięte przez administratora) to uczciwa osoba i jeżeli nawet z poślizgiem to wywiązuje się z zobowiązań.
1
oszukany 2014-01-24 15:02:01
Witam,jestem byłym pracownikiem państwa soszyńskich i podobnie jak kilkanaście innych osób nie dostałem wynagrodzenia za 2 mies.uczciwej pracy,ponieważ właściciele tłumaczą że chwilowo ich nie mają:-}Są to ludzie bezczelni,którzy nawet nie chcą sie spotkać,a po 4 mies.czekania przestali już nawet odbierać tel. Osoby pracujące dla tej firmy w Niemczech po 2-óch mies.pracy wrócili do kraju i dostali... po 100zl na dojazd do domu.a w tej chwili już kolejna grupa ludzi pracuje dla nich w niemczech i znowu będzie rozczarowanie. Nikomu się zle nie życzy ale chciałbym żeby kiedyś oni poczuli się tak jak my kiedy nie ma co do garka włożyć, a dziecią trzeba tłumaczyć że mikołaj nie przyjdzie... Pozdrawiam pana Darka i panią Jolę
1
kolejnyoszykany 2014-01-25 11:06:02
Pracowałem dla tej firmy w Niemczech niestety nie dostałem swojego wynagrodzenia. Pan Darek i Pani Jola to jednym słowem oszuści i dorabiają sie dużych pieniędzy na ludziach. Z tego co mi wiadomo dostali od firmy niemieckiej pieniążki za naszą pracę niestety nie ma tych pieniędzy dla nas. Pan Darek jako przedstawiciel tej firmy w Niemczech pełnił funkcję kierowniczą i pracownikowi, który przepracował 2 tygodnie dawał zaliczkę w wysokości 20 euro, gdzie paczka papierosów kosztuje 5 euro, a gdzie jedzenie. (usunięte przez administratora). Ludzie patrzcie na nazwiska bo nazwa firmy zawsze może się zmienić. Dlaczego nasze państwo pozwala na dorabianie się takich właśnie ludzi, a uczciwy pracownik i jego rodziny mają zawsze pod górkę.
2
Pozdrawiam 2016-08-25 01:11:03
Oczywiscie ze oszukuja !!!!!!! Znam wiele osob co oszukali i wogole nie chca placic.... Ale przyjdzie i czas na nich.
2
Zostaw swoją opinię o J. System Jolanta Soszyńska - Miednik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J. System Jolanta Soszyńska